Obrazy

Hany Antoninova

 Soudobá umělkyně jejíž díla tvoří dokonalý umělecký zážitek. Je představitelkou nového stylu umění, který se inspiruje starými naukami o harmonii i novými proudy. Její díla jsou cíleně vytvářena k harmonizaci vztahů či prostoru. Tohoto účinku je docilováno pečlivě voleným spektrem barev.

Jednotlivé vývojové fáze její tvorby jsou spojeny s transformacemi její osobnosti. Na počátku kariéry umělkyně stála její láska k hudbě, která ji přivedla ke studiu Hudební vědy v Brně. 

 V roce 2011 prošla velkou osobní transformací a vytvořila příručku Hlubinné harmonizace, která je unikátní metodou přijatou z Univerzálního vědomí, určenou k poznání svého nitra pomocí hudby a barevné kompozice. 

Její díla vznikají z lásky a touhy vytvořit ze světa lepší místo. Hlavními tématy jsou láska, milenci, krása ženy, galaktické prvky, hudba, tanec, květiny, stromy, fontány.... Její obrazy působí na hlubokou část podvědomí, probouzí hluboké záznamy duše a svojí barevnou vibrací ji uzdravují. Tvoří akrylovými barvami, některé z jejích obrazů svítí ve tmě. Veškerá díla autorky mají harmonický charakter, působí positivním a povznášejícím dojmem.  

Prestige Ladies Club je distributorem unikátních originálních obrazů této autorky a také reprodukcí (různé typy obrazů, témata, kolekce).


V případě zájmu o malou prezentaci u vás, nás neváhejte kontaktovat: prestigeclub.drobikova@gmail.com 

Originální malby s ženskou tématikou, které autorka vytváří speciálně pro náš klub a které jsou aktuálně v prodeji najdete v eshopu .

Obrazy je dobré vidět naživo. Mají speciální harmonizační efekt. Harmonizují vztahy a prostor.

Zahrada Východu, vytvořeno na zakázku, akryl 140x100cm
Zahrada Východu, vytvořeno na zakázku, akryl 140x100cm

Ceny na vyžádání.