VÝKLADY KARET klub zajišťuje i těm ženám, které nejsou členkami

Výklady Vodnářskými kartami chce náš klub poskytovat i služby široké veřejnosti. proto jsme se rozhodli, že objednat výklad těmito unikátními kartami si může každý kdo ho potřebuje, a to muži i ženy, protože i muž je ovlivňován svou partnerkou, matkou apod.


Naše fundovaná klubová terapeutka Petra Buchtová je odbornicí na výklady
z Vodnářských afirmačních karet.

Tyto karty vám mohou ukázat váš aktuální stav na úrovni práce, vztahů, zdraví, peněz apod., případně ukázat cestu pro vaše rozhodnutí před kterým zrovna stojíte.

Umí také odhalit hluboké pravdy vašeho současného života i životů minulých a sdělit možnosti nápravy zátěžových dějů, které způsobují ukládání těžkých emocí ve formě strachů, lítosti, sebedestrukčních myšlenek, pocitů vyhoření apod.

Možnosti nápravy nebo důvody - příčiny dějů, na které se karet ptáte, sdělují formou andělských vzkazů vysoké světelné bytosti, propojené s Vodnářskými kartami.


Ceník výkladů

Po uhrazení příslušné částky na účet firmy obdržíte od naší terapeutky e-mailem rozsáhlejší odpověď na vaši otázku s andělským vzkazem pro vás.

Výklad KLASIK

Odpověď na vaši otázku dostanete do 10 dnů od zaplacení

350 Kč

Výklad EXPRES

Odpověď na vaši otázku dostanete do 24 hodin od připsání částky

550 Kč

Výklad s konzultací po telefonu

Harmonizační konzultace s terapeutkou klubu s hlubinnou analýzou výkladu,
doba konzultace 60 minut, uvolnění zátěžových vazeb zvukem v rámci konzultace

1200 Kč

Objednejte si výklad Vodnářskými kartami

Částka za výklad se platí převodem na účet firmy Prestige Ladies Club s.r.o. před zpracováním výkladu:

Číslo účtu je 1180485002/5500

Pro výklad s konzultací po telefonu nám napište vaše telefonní číslo, na kterém bude konzultace probíhat. Naše terapeutka vás bude kontaktovat s domluvením termínu.